Eğitim için el

Olması güzel iş eline hayalleri her kadın. Ve konuşma bu şekilde gider hakkında artan miktarda pazı gibi olur erkeklerde. Kız kurtulmak için istekli aşırı yuvarlaklık, gevşeklik, elleri daha yönlü ve esnek. egzersizlerini kadınlar için seçilir göz önüne alındığında, amacı, egzersiz bir kas yapı, rölyef ve genel tonu. Ev için tetkik kol kas idealdir egzersiz dambıl ile. Özellikle, sorunlu bir alanı vardır, çoğu bayanlar, arka omuz, programa dahil etmek arzu edilir bir egzersiz dambıl ile triceps. Bu yazıda bir seçim egzersiz için mükemmel bir kendi kendine çalışma kızlara.

Eğitim İçin el olması arzu edilir halter

Eğitim İçin el olması arzu edilir halter

Kas egzersizleri el kız tercih edilir gerçekleştirmek için halter yerine bir spor salonunda. Bu durumda egzersiz egzersizleri yapılır izolasyon – en yoğun hedef kası için çok iyi bir egzersiz bir sürü. kullanılması durumunda halter yanı sıra, hedeflenen kas çalışmaya dahil kas-stabilizatörler. Bu kısmen bir yükü kaldırır ana kas, ama izin ömrün ellerini kapsamlı ve uyumlu. Egzersiz için kol gerekir dambıl küçük bir ağırlık, hangi ile gerçekleştirebilirsiniz 15-20 tekrarlar. Genellikle kızlara yeterli halter 2-5 kg. Tüm bağlıdır, eğitim düzeyi. İdeal olarak, emrinde olması birkaç çift dambıl ağırlıkları farklı. Kas egzersizleri el daha iyi bir alternatif. Çalışırken biceps, triceps dinlenme (ve tersi).

Egzersizleri biceps

Egzersizleri bicepsBaşlarken bu egzersiz el, korkmayın, ne büyük pazı haline benzer bir adam. Egzersiz için eller kadınlar için çok benzer bir erkek, ama bazı farklılıklar vardır.

Fleksiyon kol dumbbell ile oturan
Oturun tezgah veya sandalye. Ayakları ayrı olan tarafı, gövde hafifçe bükün ileri. Fırça bir el koyun, uyluk, başka bir kol dumbbell alın. Orijinal konumunda (el ile uzatılmış aşağı) cinsiyet kalmalıdır birkaç santimetre.

Egzersiz pazı kız
Bu egzersiz yaparken pazı tutun gövde sabit kol dirsek keskin sonuna kadar.
Nefes dirsek ile el için bir fırça oldu, omuz seviyesinde. Dirsek bu mesele yapılır. Bitiş noktasına hafifçe çevirin fırça içeri. Nefes – yassı hale getirin elini. Dikkat edin olmadı omuz. Tüm hareketleri yapın, açıkça kontrol ederek her bir kas. Uygulayın ve 15-20 tekrarlar ile bir ve diğer elini.

Fleksiyon her iki el ayakta
Dik durun, ayaklarınızı omuz genişliği, kol ile dambıl ihmal aşağı, hafifçe bükülmüş dirsek ve basıldığında sağlar. Bilek dağıtılan ileri. Viraj kol dambıl ile çalışırken, tweak fırça için küçük parmaklarını bulunan, yukarıda büyük izi. İlham – eller, ama sonuna kadar değil.

Fleksiyon el döşeme bank
Uzan yatay bir tezgah ya da birkaç koyun dışkı, eğer meşgul bir ev. Alın dambıl indirin biraz bükülmüş dirsekler eller her iki tarafında kendini paralel gövde çok düşük. Yok yere ellerini taraftan geliyorlar gövde boyunca, bilek hedefliyoruz sağlar. nefes bölüşmek el, dirsek, omuz yükseltmek. Zamanında hareket genişletin bilek yukarı. bitiş noktası egzersizleri dambıl düzeyinde olması gerekir, omuz eklem. İlham – başlangıç pozisyonuna dönün. Sonuna kadar eller dirsekler değil. Tekrarlama sayısını, aynı, gibi, ve bir önceki egzersiz için kol kas.

Egzersizleri triceps

Egzersizleri tricepsArka omuz birçok kadın, sözde «sorun alanı», özellikle, orada ne özelliği vardır yatırmış yağ. bu Nedenle, bu egzersizleri yapmak kası omuz vazgeçilmez bir yönü, bir kadının bir egzersiz. Ancak, bir de üzerinde çalışıyoruz, geliştirme, göğüs kasları, değer olması nedeniyle birçok egzersiz göğüs, gelişmiş uygulamalar ve triseps. Eğer sallayarak, göğüs kasları sayısı yaklaşımlar triceps azaltmak daha iyidir. Egzersiz dambıl ile triceps izin ömrün arka yüzey el.

Ekstansiyon elleri başının arkasında duran
Stand düz, ayaklar omuz genişliği. İki elinizle dumbbell alın, yukarı kaldırın ve çekin başınızın arkasında. Dirsek var olmalı, dik açıyla bükülmüş ve basıldığında kafaya. Göğüs değil esnek. nefes düzeltin kol dumbbell ile. Nefes üzerinde başlangıç pozisyonuna dönün.

Egzersiz dambıl ile triceps
Bu egzersiz yapmak için triceps alabilir bir halter daha ağır veya iki sakin ol.
Tekrarlayın egzersiz 15-20 kez. Dikkat edin dirsek değil, allah taraf.

Ekstansiyon el eğik
Al eline bir dambıl. Düz durun, hafifçe dizlerinizi bükün. Eğin gövde ileri bükün, eller, dirsek dik açıda ve dirsek tutun bel. Bu başlangıç pozisyonu. Nefes önce el kaldırmadan dirsek bel. Düz kol olmalıdır tamamen paralel sağlar. İlham – başlangıç pozisyonuna dönün.