Nasıl pompalamak için ayak

Pompalamak için ayak kadar istenilen miktarda rüyalar her yapan salonda, öyle güzel ayak başarısız getirmek tam sırasını, diğer tüm vücut kasları. Antrenman yaparken ayak vücudun en stresli bir yük, ne kışkırtır patlama büyük miktarda anabolik hormonlar neden olur ve kazanç kas dokusu tüm vücutta. başarılı bir zamma ağırlık yatıyor bilgisi çalışma kas ve anlayış onun vücudun yeteneğini belirlemek için hangi egzersizleri bu daha iyi tepki verir sadece.

Pompalamak için ayak, istenilen boyutlarda

Pompalamak için ayak, istenilen boyutlarda
Koçluk ayak zorunlu modunda. Ama bir adım ötesinde bir şey değer azami dikkat: önceden ısınma, düzenlemek, yorgunluk diz eklemi, takip aletleri çalıştırma ve tüm hareketleri yapmak sorunsuz bir şekilde ani gerizekalı. Yük tüm parçaları ayak (kvadriceps, pazı, uyluk, bacak) için gerekli dağıtmak için eşit bir gelecek yoktu bir çeşit kas grubu ve vücut görünüyordu athletically güzel. Koç bacak, artan kilo, sadece belirli bir eşik (150─200 kg), daha sonra yükün artması gerekir özel bir yemek olarak ön yorgunluk. Pompalamak için büyük ayak ve rampa onların kas kütlesi gerekir için bir temel olarak kullanmak için temel egzersiz.

Bacaklar için Egzersiz

Bacaklar için EgzersizBench press tekme ― daha iyi bir temel egzersiz sonra mekik. Onun misyonu ― pompa kvadriceps, pazı, uyluk, kalça, vurgulamak sözde «damla» diz üstü, bisiklet bu, diğer birçok daha küçük kas. Teknik çalışma: vücut olmalı sıkı sırt egzersiz ve tutmak için zamanında sadece seth; kırışık diz kaydedilir her zaman; topuk sürekli «yapıştırılmış» platformu; pozisyon ve yön ayak değiştirebilirsiniz bağlı olarak hangi alanı ayak dokunun. egzersiz Yararı olduğunu, bunu gerçekleştirmek için hiçbir kontrendikasyon, bu yüzden insanlar ile herhangi bir yaralanma veya bel ağrısına bazen yerine bodur üzerinde ayak basın.
Tüm sporcular ayaklı cephanelik egzersiz mutlaka deadlift. Onsuz imkansız geliştirmek için güçlü güzel pazı, uyluk. Egzersiz yapılır en farklı düz veya hafif bükülmüş bacaklar ve sahneleme biraz daha geniş omuz genişliği, hem de kesinlikle doğrudan, biraz bel ağrısı, sırt. Özelliği, yürütme çekiş olmasıdır mecbur öğrenmek kapatmak için geri ve sadece çalışmak.
Abgs-ağız kavgası ağır bir temel egzersiz, misyonu rampa ağırlığı kuadriseps ve bilemek formu lateral uyluk kasları. Teknik çalışma: ayağa eğitmen, bacaklarını aç ve omuz genişliği, elinizle tutun, kollar; ilham düzgün basık, nefes ― itme. Dikkate alınması gereken bir gerçektir çalışırken, büyük ağırlıklar ile çok diz eklemleri. Bir egzersiz gak-makine yörünge hareketleri kaydedilmiş ve deneme farklı sitelerden kalça kullanarak değişiklikleri kol ayak.
Egzersiz için kullanılan bir çizim doğrudan kalça kasları, için, o ve onun tüm uzunluğu boyunca vardı dışbükey şekli. Yürütülmesini gerektirir sporcu oturup bir eğitmen almak için ellerini kollar ve yavaş bir tempoda yükseltmek ve düşürmek için ayak doğru miktarda olmadan bir kez olsun üst veya alt noktasına. Ekstansiyon, ayak simülatörü oturan kullanılır kümesi için bir kitle. Bu hizmet vazgeçilmez önce ağır temel egzersizler ya uyumludur rolü etkisi onlardan sonra.

Neden olmuyor, pompalamak için ayak

Neden olmuyor, pompalamak için ayakBilim adamları, 70─75 % kas şekil belirlenir akıllıca hazırlanmış egzersiz planı, doğru seçilmiş bir egzersiz. Asla unutma hakkında bireysel özellikleri her kişi, uygun bir, belki tamamen değil, çalışmak için başka bir. Her başarılı sporcu kendisi belirlemek mümkün, onun kasları cevap en iyisi deneyerek çeşitli egzersiz, bunların sayısı yaklaşımlar ve temsilcileri.

Nedenleri ayak büyümek değil iki:

  • yetersiz bacak egzersizi (düşük yük ve «tatil»);
  • çok yoğun veya sık egzersiz bacak (vücudun aşırı yüklü zorlayıcı bir yük).

Aynı zamanda uygun çok sayıda tekrarlar ve sık tetkik sorunlu bölgeleri, diğer büyük ağırlık ve çok zaman kurtarma. Tüm ünlü sporcuların geçti dönemlerde kas yaylası, ağır bir yenilgi ve başarısızlık, sadece el ve pes etti. bu Nedenle, hedefe gitmek gerekir, yavaş yavaş ve emin adımlarla ampirik deneme yanılma yöntemi uygulayarak istediğiniz ipuçları pratik ve tepki izlerken kas.